Dne 10.6. se na ovále mezi školami uskutečnila sportovně-orientační akce, kterou pro naše žáky 2. a 3. ročníku připravil Orientační klub Dobříš. Pro děti bylo připraveno šest stanovišť, na kterých si zábavnou formou procvičovaly orientaci v mapě, práci s různými druhy map i své fyzické dovednosti. Každé stanoviště nabízelo jiný úkol, díky kterému si žáci rozvíjeli nejen schopnost orientace v terénu, ale také rychlost, obratnost a spolupráci.
Celá akce byla velmi pečlivě připravená a organizátoři vytvořili příjemnou atmosféru, ve které si děti sportování opravdu užily. Zároveň si odnesly nové zkušenosti a zdokonalili své orientační dovednosti.
Děkujeme Orientačnímu klubu Dobříš za skvělou organizaci a těšíme se na další společná setkání.
K. Vachová











